KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274055
*
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2024
kl 20:24:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/6 23:29:30
1
300 kr
10/6 14:56:59
2
350 kr
10/6 17:41:18
3
400 kr
10/6 19:20:11
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:30
*
Oljemålning
nr 1627 4055
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, daterad -75. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x48 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/6 23:29:30 | 1 | 300 kr |
| 10/6 14:56:59 | 2 | 350 kr |
| 10/6 17:41:18 | 3 | 400 kr |
| 10/6 19:20:11 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:30



